X

برای استعلام قیمت طراحی ،چاپ و سفارش تراکت تبلیغاتی و تراکت آویز بر روی تماس با ما کلیک نمایید.

تماس با ما 

 

تراکت آویز  

تراکت آویز محصولی جدید و کاربردی برای تبلیغات انواع شغلهای خدماتی و شرکتها

 

تراکت آویز

تراکت آویز نوع جدیدی از چاپ تراکت تبلیغاتی است که به گونه ای طراحی می گردد تا بر دستگیره درها آویزان شده و قرار گیرد.مزیت این نوع تراکت تبلیغاتی بر تراکت های معمولی در چند مورد می باشد.اول اینکه به جای رها شدن در مشاعات ساختمانهای اداری و تجاری و یا پخش نامناسب در خیابان توسط کارت پخش کن های ناوارد در جای مناسب و قابل دید مشتری قرار می گیرد.دیگر اینکه با توجه به جذابیت خود و اندازه نامتعارفش بهتر قابل نگهداری کردن توسط دریافت کننده می باشد.تجربه شان داده این نحوه تبلیغ تا پنجاه درصد بازخورد بیشتری نسبت به روش سنتی قدیم دارد.

 

 

چاپ و طراحی تراکت گلاسه بصورت فوری و ارزان با بهترین کیفیت

 

تراکت

چاپ تراکت به دلیل قیمت ارزان تر نسبت به بروشور و کاتالوگ از استقبال بیشتری برخوردار است .شرکت ها،آرایشگاه ها ،رستوران ها ، آموزشگاه ها اغلب برای تبلیغ کار خود،تراکت ( بهتر است از تراکت آویز) استفاده کنند .طراحی تراکت بسیار حایز اهمیت می باشد.هرچه طراحی زیباتر و گیراتر باشد در جذب مشتری موفق تر خواهید بود.

 

تراکت آویز

 

استعلام قیمت چاپ تراکت و تراکت آویز

 

تراکت را اغلب روی گاغذ گلاسه و بصورت چهاررنگ چاپ می کنند و در بعضی موارد بخاطر ارزان تر شدن قیمت چاپ بر روی کاغذ الوان و بصورت تک رنگ چاپ می کنند .

و در تراکت آویز به صورت چهاررنگ و بر کاغذ 170 گرم چاپ می شود. و در بعضی از تراکت آویزها می شود کارت ویزیت شرکت یا شخص سفارش دهنده تراکت آویز را بر روی آن با چسب دو طرفه چسباند. 

 

تراکت آویز

 

چاپ و تبلیغات اکسیر،از طراحی تا چاپ و ارسال به تمام نقاط کشور

دی ان ان